O Womens Talks

Womens Talks je projekt, za kterým na počátku byla obrovská odvaha a odhodlání zakladatelky Štěpánky Petrželové Hojdové vytvořit platformu, kde se ženy budou cítit bezpečně, budou se vzájemně inspirovat a respektovat.

Projekt vznikl před více 7 lety formou rozhovorů žen na kameru v bezpečném prostředí, kde se během zhruba dvou hodin otevíraly hluboké témata a otevřením a sdílením docházelo k léčení. Publikací na youtube.com pravidelně každý týden rostla základna žen, které si projekt přitahoval.

Projekt Ženské - povídání je platformou pro ženy, kde je bezpečné léčení prostřednictvím sdílení. Představuji různé techniky a proesionály napříč obory, kteří vás navedou na cestu většího sebepoznání, případného léčení a inspirace. Cílem je být si oporou a dokázat se na sebe spolehnout. A ze všeho nejvíce, zůstat na své vlastní cestě bez ztráty svého životního směru

3 základní pilíře projektu

Bezpečný prostor

Bezpečný prostor, který společně vytvářím s diváky a hosty, je nenapodobitelný. Je to prostor, ve kterém je každá odpověď správná a žádná otázka zbytečná. Prostor, ve kterém je přirozené chybovat a je velmi podporující a laskavý.

Sdílení

Sdílení je nosnou linkou celého projektu. Ve sdílení je schováno vše a cokoliv si představíte. Sdílení může mít až transformační efekt a za každé hluboké sdílení jsem velmi vděčná. Jsem totiž přesvědčená o tom, že sdílení léčí.

Otevřenost

S otevřeností nejdál dojdeš. Otevřeně v rámci Womens Talks otevíráme témata, emoce a různé pocity. Sdílíme vše takové, jaké je a i přesto s velkou dávkou lásky. 


Womens Talks očima partnerů

Pozvání od Vendy Tomšů do jejího jedinečného projektu Womens Talks pro nás bylo významné. Díky partnerství jsme měli možnost poznat řadu zajímavých lidí a navázat další zajímavé přátelské i obchodní vztahy. Za doprovodu uvolněné atmosféry, kterou Vendy dokáže vždy zajistit jsme si všechny její akce moc užili i z pozice hostů. Moc děkujeme za příležitosti, které jsme díky Vendy získali. Těšíme se, co dalšího vymyslí a kde všude se potkáme. 

                                                                                                        Goodie 

Womens Talks ze záznamu

Veškeré inspirativní a sdílecí rozhovory včetně live setkání jsou dostupné zdarma ke shlédnutí na youtube. Až na výjimky jsou zde všechny rozhovory od samotného začátku projektu. Můžete se těšit na rozhovory s: Ivou Kubelkovou, Marcelou Magdalénou Masopustovou,  Markétou Pavleje, Zdeňkou Polreich, Vendulou Pizingerovou a spoustou dalších.

Rozhovory jsou většinou rozděleny na první a druhou část a jsou zde v nezkrácené podobě v plném znění.

Tímto děkuji divadlu Kampa za laskavé prostory, které 5 let projektu nabízel ♥