Vendy Tomšů

tvůrkyně Womens Talks, ICF koučka a podporovatelka při práci s vlastními zdroji

A taky máma dvou skvělých holek, manažerka a nekonečná studetnka života.

Velkou část života jsem byla převážně holka, co lítala jak šílená po světě a hledala lásku, štěstí a odpovědi na otázky, které jsem měla v sobě. Kladla jsem otázky na sebe samou všem okolo sebe. 

Díky hluboké práci na sobě s podporou koučů a objevování toho, kdo skutečně jsem pod tím vším co jsem si za život nasbírala, jsem došla krásného zjištění. Veškeré odpovědi na otázky, i otázky k těm odpovědím a hlavně veškerou lásku, mám již dávno v sobě.

Stejně jako vy všichni. ♥

Psal se podzim roku 2022, když si mě projekt Womens Talks zavolal tím nejvíc hlasitým způsobem. Odcházela jsem z práce a pípla mě zpráva od Štěpánky - zakladatelky Womens Talks, že projekt prodává, zda o někom nevím. "Proč proboha píše mě?" říkala jsem si v duchu a se Štěpánkou se potkala. Projekt jsem milovala a skoro od počátku sledovala. Díky němu jsem také hojila svoje bolístky a potkávala inspirativní ženy. Womens Talks live na téma Svobody v Pragovce bylo mé první. Mé první v tom, že jsem šla na akci podobného charakteru sama se sebou. A tak jsem věděla, co projekt dává, jakou obrovskou laskavou náruč nabízí a co se uvnitř něj děje.

Projekt mě lákal i děsil současně. Byl to jeden z mých největších výstupů z komfortní zóny, který jsem kdy postoupila. Chtěla jsem ho, i odmítala. Bála se všeho co si dovedete jen představit. 

Do té doby jsem žila krásný život. Potkala jsem svého zpřízněného muže, měla svoje holky, cestovala, žila, byla, studovala koučování a hledala pro něj trošku směr. A najednou tady byl. Směr. Projekt. Výzva. Láska.

A tak se stalo, že od prosince 2022 tvořím a rozvíjím a podporuji a přitom nezacláním, toto krásné - přes 7 let staré dítě. ♥

O mě ve 4 bodech

Věřím v lásku a ve Vesmír.

Také věřím v pravdu a v to, že sny jsou odvážnější než strach.

A nejvíce věřím v lidi.


Miluji pestrost a nerada se nudím.

Miluju svobodu a možnost výběru.

Miluju koučování a potenciál, který odemyká.

Jsem tvůrcem svoji reality

a vše co aktuálně žiji

jsem si do detailu vysnila.

Včetně toho úžasného dvoumetrového muže v růžové košili.

Jsem sběratelka citátů a milovnice knih.

Taky jsem kavárenská povalečka.

A zboˇžňuju gumové medvídky, tulipány a čokoládu.


Womens Talks očima divaček

Nejvíc super na WT live je ta energie, která je prostě nepřenositelná. Bylo úžasné být mezi podobně smýšlejícím ženami a tak si spolu "notovat". 

Zajímavé ženy jako hosté, spousta informací, které se mnou různě rezonovaly a ještě jsem tam získala tip na nákup dárku pro kamarádku.

                                                                                     divačka Martina

"Miluji životní pestrost a tu vkládám do všeho co dělám. A tak i do tvorby Womens Talks. Hostky, prostory, partnerství vše skládám jako tu nejpestřejší paletu, abych mohla posvítit na co nejvíce cest jde. A nejlépe na ty cesty, které nás ještě nenapadly, že by mohly existovat"
Vendy Tomšů