O Womens Talks live

Živá setkání v rámci Womens Talks jsou plná všeho, co si každý umí představit. Od inspirace, zajímavých žen, obchodních partnerství, laskavosti a také ženské soudržnosti.

Womens Talks tvořím společně s Vámi - diváky, a tak hosty, témata a někdy i prostory, máme všichni společně ve svých rukou.

Jako průvodkyně večera pro Vás držím láskyplný, bezpečný prostor. Kladu otázky - spíše naťukávám témata a je na každém z nás kam až nás svou odpovědí pustí. Neexistuje špatná a správná odpověď, bez hodnocení je dovoleno cokoliv.

Celé živé setkání je váš čas, jen a jen pro Vás - pro Vaše otázky, odpovědi, sdílení, připomínky, pro Vaše slzy, smích i společné objetí.

Jste tady správně a jste vítání.

Womens Talks live očima a foťákem Markét Pištěkové

Jak mít životní balanc s Lucií Kolaříkovou, Mary Aušovou a Janou Bernáškovou

Womens Talks live ve 3 odpovědích

1. Pro koho je Womens Talks určený?

Pro všechny. Pro všechny, kdo se rádi inspirují, mají otevřené srdce a jsou na cestě. Stejně jako my všichni. Je to pro všechny, kteří hledají pro sebe to nejlepší a mají v sobě spoustu témat, které si chtějí zpracovat. Nebo otevřít. Nebo léčit.

2. Jak takový živý večer probíhá?

Většinou se potkáváme zhruba hodinku před začátkem talk show. Je to prostor pro potkávání, obejmutí, skleničku vína nebo pro nákup u partnerů. V rámci večera jsou k dispozici stánky s občerstvením a současně i stánky partnerů večera. Všechno souzní s projektem, a tak to jsou kvalitní bio produkty, bio kosmetika, knihy, autorské oblečení, byliny, svíčky a vykuřovací směsi. 

V rámci talks show představím hosty a provedu vás laskavě večerem. Je zde dostatek prostoru pro otázky od diváků, pro obejmutí s hosty, společné fotky a cokoliv co si jen přejete. Každý od nás dostane dárek. Večer trvá různě - podle typu akce - končíme většinou mezi 21-22hod a pak se Vám taky může stát, že z toho večera budete ještě týdny čerpat, žít a vzpomínat.

3. Je to jen pro ženy?

Je to pro všechny. Chodí i muži. A nově budou mezi hosty i muži.

Womens Talks očima divaček

Na Womens Talks se mi nejvíc líbilo komorní pojetí, že máte řečníky a moderátorku na dosah ruky. To dává osobitější zážitek. Vždy se mi líbil i výběr hostek, několik úhlů pohledu na problematiku. A také samozřejmě příjemná ženská energie i stánky pro nás ženy - kosmetika a tak.

divačka Veronika


Womens Talks live 2024

Kde? V kostele sv. Anny - Pražská křižovatka

Kdy? Vždy od 17hod

14. 5. 2024 Jak být tvůrcem svojí reality s Janem Rakem, Kristýnou Janáčkovou, Lucií Kolaříkovou a Monikou Ben Thabetovou

19. 10. 2024 Jak být spolu a přitom každý za sebe s Veronikou Frey Křen, Petrem Janem Křenem, Eliškou Remešovou a Andreou Růžičkovou


Womens Talks očima partnerů

Bylo nám potěšením zúčastnit se tak příjemné události jako Womens Talks. Atmosféra byla dechberoucí jak pro diváky, tak pro nás ELABELA Beauty, jako jednoho z partnerů akce. Akce byla protkána aha momenty, smíchem a životními příběhy, které dokreslovali tu vzácnou chvíli společného sdílení. Ještě několik dní poté jsme si v hlavě promítali jak úžasné bylo, být toho všeho součástí. Děkujeme, že vytváříte tak silné chvíle a pomáháte tak spojovat lidi s podobnými hodnotami.

ELABELA Beauty