Women´s Talks live

Těším se jako malá, vlastně těším se jako velká. Když jsem Women´s Talks přebírala, vytvořila jsem si záměr, že se jedná o práci, projekt, kde si budu plnit své sny. Počínaje tématy, pozvanými hosty, místy atd. Jsem proto neskutečně šťastná, že moje první Women´s Talks live, obsahuje hned tři hostky ze "snového seznamu".

Srdečně Vás zvu 3. března 2023 v 19hod do divadla Kampa, kde s mými hostkami otevřeme téma: Umění prožít emoce.

Budete mít dostatek prostoru pro dotazy, sdílení, setkání s inspirativními ženami před, během i po livku a budeme vytvářet bezpečí pro sdílení. V rámci tématu prozkoumáme všechna zákoutí tématu emocí, posvítíme si baterkou na různá zákoutí.

Prožití emocí je podstatou transformace. Každá změna sebou nese celou řadu emocí, od radosti přes strachy, obavy, těšení se, pochybování atd. Zajímá Vás jak k sobě emoce pustit? Jak být autentičtí? A jak skrze emoce se dostat až ke svobodě a hloubce bytí?

Mou první hostkou nemůže být nikdo jiný než sama zakladatelka projektu Women´s Talks, harmony koučka a máma tři dětí Štěpánka Hojdová. Štěpánka je harmonizátor mezi logikou a intuicí a provádí také hlubokým koučinkem. Zakladatelka projektu WM vyslechla vloni volání svého srdce a projekt předala a vydala se na individuální cestu, kde jako kouč a mentor provádí pár klientek celým rokem.

Druhou inspirativní a zkušenou, vzdělanou ženou je filozofka, fenomenoložka a profesorka na vysoké škole PhDr. Anna Hogenová CSc., která se nejvíce zabývá prožíváním emocí, fenomény doby a autentičností. K tomu také patří prožívání emocí, přijmutí smrti do svého života a mnoho dalšího o čem paní Hogenová přednáší.

Třetí hostkou je lektorka osobního a profesního rozvoje, mentorka a koučka Janka Chudlíková. Janka patří mezi přední profesionály ve vzdělávání v Česku a věnuje se mu již 29 let. Zastává názor, že nejvyšším projevem sebelásky je být sám sebou, být si věrný.

Těším se, že společně strávíme krásný a hluboký večer.  Tímto mým prvním Women´s Talks live odstartujeme novou etapu nejen pro projekt, ale také pro mne samotnou.

Počet lístků a kapacita divadla je omezená, rezervujte, prosím včas zde: https://divadlokampa.cz/program/women-s-talks-umeni-prozit-emoce-2023-03-03-19-00-00

S láskou,

Vendy Tomšů

" Skoč, křídla roztáhneš cestou"