Women´s Talks live

Moji milí, milovníci osobních setkání,

Je čas se zastavit. Je čas usedání a tranformace. Je čas podívat se dovnitř. Je čas návratu. Je čas vrátit se k sobě, je čas vrátit se dovnitř, zpět ke svým kořenům.

Womens Talks live poprvé formou eventu v překrásných prostorách kostela sv. Anny - Pražské křižovatky. 21.11.2023 od 17hod, dveře otevřeme od 16hod.

Co na vás čeká? 6 úžasných žen 3 inspirativní rozhovory 3 bloky rozhovorů, vždy po 2 ženách 4 hodiny času pro sebe nekonečno poznání a aha-momentů

Jak už je u mě zvykem, zvu si do Womens Talks live ženy odlišné. Tak aby skladba byla vždy pestrá, nabízela mnoho úhlu pohledu a taky aby byla obohacující. Ani tentokrát to nebude jinak a budeme všichni v té nejlepší společnosti.

Pozvání přijaly: 

Anna Hogenová, filozofka, profesorka a fenomenoložka 

Hana Krejčí, internistka, diabetoložka a profesorka na VŠ

Lucie Königová, zakladatelka Life Academy, andragožka, autorka knih a lektorka koučinku 

Michaela Aira Fibichrová, matka, podnikatelka, wombhackerka

 Iveta Dušková, herečka a principálka divadla Kampa 

Lucie Vonchitzki, duchovní mentorka, ceremonialistka, zakladatelka institutu pro ženy Svět.nice

V čase od 17 do 22hod společně projdeme tyto oblasti: fyzické tělo a zdraví, mysl a psychiku, vztahovost a také sexualitu.

Můžete se těšit na večer plný překvapení, drobných dárků a hlubokých setkání. Bude zde prostor pro sdílení, pro vaše otázky i prostor pro to - ptát se hostek.

Přesný program najdete včas na webu womens-talks.com a nebo na insta @wtwomenstalks. Mezi jednotlivými bloky bude vždy dostatečná pauza. O přestávkách bude možnost zakoupit drobné občerstvení, zastavit se u stánků našich partnerů a samozřejmě prostor pro setkání s hostkami.

Těším se moc na tu hloubku, co společně vytvoříme, na to - kam až nás to povede, na sdílení a na všechny, kteří přispějou svoji přítomností na tvorbě večera.

Lístky na vaši cestu dovnitř sebe, zpět ke svým kořenům můžete najdete a koupíte zde: https://connect.boomevents.org/cs/event/womens-talks-zpatky-dovnitr-zpatky-ke-korenum

V hluboké srdečnosti,

Vendy ♥" Skoč, křídla roztáhneš cestou"