Women´s Talks live

Po prázdninové přestávce je tady další večer Womens Talks live na téma: Jak žít a vychovávat v respektu.

Respekt, hranice, svoboda vev ýchově, hojení svých zranění z dětství a jak je nepřenášet na své vlastní děti - to vše otevřeme a posdílíme v tomto večeru.

První hostkou tohoto večera není nikdo jiný než zakladatelka projektu Děti jsou taky lidi, spoluautorka dokumentu Svobodné děti, bloggerka, máma 3 dětí - Zdeňka Šíp Staňková @detijsoutakylidi. Zdeňka se od roku 2012 podílí na rozvoji iniciativy SvobodaUčení.cz a také blogu Děti jsou také lidi. Posunula ji k tomu řada vzdělávacích aktivit, touha a chuť vytvořit (nejen) pro svoje děti svět podle jejich představ, ne podle představ někoho jiného. Zásadní považuje seminář respektovat a být respektován, který absolvovala. A proč to vše dělá? Protože děti jsou taky lidi.

Jako druhá přijala pozvání žena - kterou jsem oslovila už dříve, ale její správný čas přišel právě teď. Lektorka, autorka knih: Cesta zpátky k sobě a (Ne)Gramotný rodič, zakladatelka Life Academy a Školy celostního koučinku, průvodkyně na cestě osobního růstu, mentorka a transformační koučka Lucie Königová @lucie_konigova1. Za Lucií stojí velmi silný osobní příběh její vlastní změny, naplnění snu, uzdravení a hlavně napojení samotné na sebe. Ve spoustě svých instagramových příspěvků se věmuje tématu respektu a také o(d)puštění starých vzorců z dětství, odpoutání od rodičů a najetých rodových kolejí.

Složení těchto žen tohoto večera jsem si vyloženě vysnila. Jako vždy vlastně. Obě ženy a jejich projekty a počiny mě tolik fascinují že mám v hlavě spoustu otázek a myšlenek na co se zeptám a jak večer povedu.

Záměrně jsem zvolila jen dvě hostky, protože cítím, že téma které otevírám je silné, rezonující společností a tak obsáhlé, že chci aby jsme měli my a i vy, hosté, dostatek prostoru a času na vše. Aby čas byl velkorysý a prostor vytvořený hluboký.

Počet lístků a kapacita divadla je omezená, váš lístek seženete zde:

https://divadlokampa.cz/program/women-s-talks-jak-byt-sama-sebou-2023-09-19-19-00-00

S láskou,

Vendy Tomšů

" Skoč, křídla roztáhneš cestou"