Women’s Talks Live

Women’s Talks LIVE - inspirace


 s Helenou Houdovou a Veronikou Vieweghovou

                                                     

                                        pátek 19. října 2018 od 19.00 do 21.30 hodin


Dlouho jsem se těšila na to až Helena Houdová přijede zpět do ČR a my s vámi budeme moct sdílet na živo. Konečně se ta příležitost naskytla a já jsem se rozhodla zorganizovat WM Live III.

Mým druhým hostem bude Veronika Vieweghová, která se stejně jako Helena zabývá ženskými tématy a alternativními způsoby vzdělávání.

Tématem tohoto večera je INSPIRACE. Věřím že cokoliv nás přinutí alespoň maličko vykouknout, ne-li přímo vykročit, z naší komfortní zóny a trénovat naši flexibilitu je pro nás přínosné. Obě pozvané ženy mají bohaté zkušenosti s domácím vzděláváním, Helena i s Worldschoolingem, kdy se dítě učí o světě skrze cestování. Veronika je zakladatelkou projektu Škola pro mě, který podporuje a inspiruje rodiče, děti i učitele ve způsobech výuky nejen ve školách. Veronika také pořádá semináře pro ženy - Krása ženy.

Helena je známá svým duchovním, alternativním způsobem života, který podpořila studiem přírodní medicíny. Svůj život žije tady a teď a inspiruje tím tak lidi z celého světa. Helena také podporuje ženy svými kouzelnými balíčky skrze projekt Spirit Woman.

Pokud vás láká večer plný ženských témat a povídání o alternativním vzdělávání,

tento večer je přímo pro vás!

Přijďte si užít večer plný otevřenosti a sdílení!

Z celého srdce se na vás těšíme!

Místo: Opero - Salvátorská 931/8, 110 00 Staré Město / Praha 1

Kdy: pátek 19. října 2018 od 19:00 - 21:30 hodin

Cena: 350,- Kč; / v ceně voda 

Akce se koná při minimálním počtu 80-ti prodaných lístků.

JAK SI KOUPIT VSTUPENKU?

V případě zájmu o zakoupení vstupenky pište na email wolfovamar@gmail.com o kolik vstupenek máte zájem a my vám pošleme pokyn k platbě. Po připsání peněz Vám pošleme elektronickou vstupenku na vaše jméno.

Ps: do předmětu napište INSPIRACE

Počet lístků je limitován!

S láskou tým WM

Partneři projektu jsou