Women’s Talks Live 

Rezervujte si lístek jako náhradník


Women´s Talks live - sebeláska


s Vlastinou Svátkovou a Kristýnou Dolejšovou


pondělí 15. října 2018 od 19.00 do 21.30 hodin


Zažijte večer plný otevřenosti, sdílení a inspirace k tomu, jak se posunout o kousek blíž k souladu se všemi svými rozměry. Pro mně sebeláska znamená soulad mé formy ( mého těla ), mé osobnosti a mé duše. Když všechny mé části plynou stejnou rychlostí, stejným směrem. Jak to máte vy? A jak to mají moji hosté? 

Hosty Women's Talks Live jsou : 

Vlastina Svátková - herečka, maminka tří kluků, žena, která otevřeně sdílí svůj příběh, ve kterém dominuje její vlastní cesta k sebelásce. Přijďte se inspirovat. 

Kristýna Dolejšová - influencerka, zakladatelka laskavého projektu - Za normální holky. Jak se mladá holka dostane k nápadu založit projekt, který propaguje přirozenost, všechny velikosti a sebepřijetí? I Kristýna má silný příběh, plný inspirace pro nás ostatní, kteří nechceme ztrácet náš vzácný čas honbou za dokonalostí. 

Tématem večera je Jak? Název první WM Live byl Proč? Pokud se ptáme proč? Proč lidé dělají to, co dělají a jaký mají záměr, pohybujeme se na úrovni motivace, inspirace. Abychom tu nasbíranou inspiraci dokázali využít a něco z ní vytvořit, rozhodla jsem se naše druhé setkání pojmenovat Jak?Jak, je na úrovni aktivity a realizace, my se tak skrze léčivou otevřenost a sdílení, vydáme prozkoumat všemožné cestičky k radostnějšímu, láskyplnějšímu a vědomějšímu životu. Povídání o sebelásce je všude kolem habaděj, ale jak na to? Jaká byla cesta k sebelásce herečky Vlastiny Svátkové? A jaké techniky sebepoznání vyhovují zakladatelce projektu Za normální holky Kristýně Dolejšové? Co pro ně znamená být ženou a v co věří?Přijďte si s námi užít příjemný večer plný otevřenosti a sdílení. Přijďte si poslechnou naše povídání a položit hostům své vlastní otázky. Přijďte se inspirovat a nasát kouzelnou atmosféru. Pojďme do toho občas zdánlivě černobílého světa sebelásky, společně, vložit trochu barev a rozmanitosti.

Z celého srdce se těším na naše shledání a společný večer plný laskavé atmosféry.

Místo: Opero - Salvátorská 931/8, 110 00 Staré Město / Praha 1

Kdy: pondělí 15. října 2018 od 19:00 - 21:30 hodin

Cena: 350,- Kč; / v ceně voda 

JAK SI KOUPIT VSTUPENKU? 

V případě zájmu o zakoupení vstupenky pište na email wolfovamar@gmail.com o kolik vstupenek máte zájem a my vám pošleme pokyn k platbě. Po připsání peněz Vám pošleme elektronickou vstupenku na vaše jméno.

Počet lístků je limitován!

S láskou tým WM                           


Partnerem akce je