Women´s Talks Live

Women´s Talks LIVE - vědomé (nejen) rodičovství

s Anie Songe a Janou Hašplovou

úterý 19.3.2019 od 19:00 do 21:30 


Svět se mění a s ním i náš přístup k výchově dětí. Štěpánka si s Anie a Janou popovídá o tom, jak se způsob jejich života, podnikání, následování vnitřního hlasu podepsalo, podepisuje a pravděpodobně bude podepisovat na výchově jejich dětí. 

Co to pro ně znamená vědomé rodičovství a jak rodičovství ovlivňuje jejich život.
Opět se dotkneme kreativnosti a jejího zdroje pro každou z žen. Toto setkání bude plné ženské energie, krásy a mateřství. Budeme se od sebe inspirovat navzájem, budeme se hýčkat a pečovat o sebe.

Jana Hašplová je v této oblasti mistr. Když potřebuje sama Štěpánka něco zpracovat, nechat se hýčkat a opečovat, jde právě za ní. Jana pracuje jako průvodce miminek a jejich rodičů skrze masáže a olejíčky plné bylinek a květin. Je průvodcem ženám v transformačních obdobích, ale i mužům při objevování jejich jemnějšího já.

Anie je tvůrce do morku kostí. Vyrábí, píše, sdílí a inspiruje všechny, kdo s ní přijdou do kontaktu. Právě teď čeká své první miminko a tak bude sdílet svůj transformační proces v matku z první ruky.Anie umí komunikovat s vesmírem a vytvářet příběhy plné nadpozemské energie. Pomáhá nám přijmout naše kreativní já a pracovat s ním.


Místo: Divadlo Kampa, Nosticova 634/2a, 110 00 Malá Strana

Kdy: úterý 19.3.2019 od 19:00 do 21:30

Cena: 350,- Kč běžná svstupenka

          500,- Kč VIP vstupenka / drink a povídání se Štěpánkou před začátkem pořadu + sezení v předních řadáchVstupenku koupíte kliknutím na link níže :
Děkujeme hlavnímu partnerovi BIORGANICA

Klikněte na obrázek a podívejte se na jejich krásné, organické produkty >>>

Děkujeme partnerovi Mineral Bangle 

Klikněte na obrázek a prohlédněte si jejich krásné šperky >>>