WM Live Láska

S Vlastinou Svátkovou a Gabrielou Soukalovou 

28.2.2022 od 19:00 do 21:30 v divadle Kampa

Láska

Co nejhlubšího vám v životě láska dala a vzala? Co vás naučila a kým jste se díky ní stali? Beseda Štěpánky Hojdové (Women's Talks) s hosty.

Žijeme v době, kdy se nám podoba Lásky a představa o ní mění před očima. Partnerství už častokrát není nutností, ale možností volby.
Věřím, že každý z nás si hledá tu svou představu o lásce, protože staré předlohy a archetypy už nám neslouží.


Pojďme se společně pobavit o tom, jak se naše představa o lásce postupně proměnila a jak je podle vás nejlepší k lásce přistupovat. Jak o ni pečovat? Kde a proč ji hledat?


Jak to máte s láskou vy? Co vám v životě dala a vzala? Pojďme se společně inspirovat povídáním o tom, co k lásce neodmyslitelně patří - o vztazích.

Hostem našeho prvního setkání v roce 2022 bude Vlastina Svátková. Herečka, spisovatelka, maminka, partnerka a velmi aktivní žena která si plní jeden sen za druhým. Co ji v životě naučila láska? Přijďte si poslechnout její otevřené sdílení a zeptat se jí na cokoliv, co máte na srdci.Druhým hostem bude Gabriela Soukalová. Čerstvá maminka malé Izabelky, partnerka, bývalá česká reprezentantka v biatlonu, sportovkyně světové úrovně, dnes moderátorka a odvážná žena, která se nebojí sebereflexe a hloubek. Co jí dala a vzala láska?

Pojďme si společně užít besedu s těmito inspirativními ženami. Položit jim zvídavé otázky nebo si užít AHA moment a něco se naučit. Na závěr si společně projdeme jedno hluboké koučinkové cvičení k překonání křivdy, kterého se můžete, ale i nemusíte zúčastnit.Zvu vás na večer plný inspirace, otevřeného sdílení a láskyplné atmosféry.Těšíme se na vás,
s láskou tým WM