Víkend s Women´s Talks

Víkend s Women´s Talks

TVOŘÍM SI SVŮJ SVĚT

se Štěpánkou Hojdovou, Petrou Rauferovou a Marcelou Magdalénou Masopustovou

18.-20.1.2019

Resort svatá Kateřina


Víkend plný inspirace a duševní hygieny.

Pojďte s námi prožít víkend plný otevřenosti, sdílení, učení se souladu s vyšším systémem, duševní hygieny a v neposlední řadě seznámení se s přírodní, vysoko-vibrační kosmetikou.

Pomalu, krok za krokem se společně zanoříme do hlubin vlastní duše a naučíme se, jak si tvořit vlastní realitu. Kdy se nechat vést a kdy být aktivní. Naučíme se, jak o sebe a svou duši v lásce pečovat a jak pracovat s vlastním dechem tak, aby nás podpořil.

Popovídáme si i o tom, jak pečovat o svou pleť a o své tělo tak, aby kvetlo a zářilo za podpory přírodní kosmetiky.

Bude to nádherný čas strávený v kruhu úžasných, vědomých žen.

Kromě programu WM si budete moci užít wellnessu a krásné přírody v okolí resortu Sv. Kateřina. Můžete si přikoupit masáže či cvičení jako je jóga a pilátes.

Moc se na vás těšíme.

Program WM, co vás čeká:

Doporučovaný příjezd pátek 18.1.2019 - 17.00 hodin

Pátek večer:

20.00 - 22.00 hodin

Women´s Talks se Štěpánkou Hojdovou

Náš společný čas otevřeme Women´s Talks Live s Petrou a Marcelkou, kdy vám v průběhu krátké talkshow (cca 20min.) představím obě tyto dámy a vytvoříme tak společně bezpečný prostor k otevřenosti a sdílení. Po té dám prostor vám a vašim dotazům (cca 20 min.). Navzájem se poznáme a od této chvíle se necháme vést.

Podstatou WM je otevření našeho vnitřního prostoru, zanoření se do vlastní hloubky a rozjetí procesu změny. Připravíme se tak společně na hlubší prozkoumání vlastní duše.

Sobota ráno:

10.00 - 12.00 hodin

Nechme se vést s Petrou Rauferovou

KDYŽ SE NECHÁME VÉST, NEMŮŽE SE NÁM NIC STÁT

Kdy máme konat a kdy je lepší nechat věci, ať se prostě stanou? Jak být dost bdělí a svobodní, abychom mohli tento hlas vyslyšet a dopřát si pro sebe optimální cestu, která nám sedí? Budeme mluvit i o tom, jak pokládat otázky takovým způsobem, aby přišla odpověď. Přednáška je pro ty z vás, kdo by rádi určitou část svých věcí (zvláště ty, na které jste stejně krátcí) rádi přenechali vyššímu vedení. Jde hodně o to, přesvědčit se, že jste v dobrých rukou a nemusíte až tolik kontrolovat všechny fáze procesu. Ve skutečnosti je to věc rytmu a střídání. Chvíli je to na nás a vyvíjíme aktivitu, chvíli je potřeba ubrat na pozornosti a nechat věci se vyvíjet bez dozoru a pak se zase vrátí čas, kdy máme děj posunout my. Důležité je dostat tu zprávu,
že teď budu aktivní já nebo že je načase přestat a nechat věci, ať se samy posunou.
 

Sobota odpoledne:

15.00-17.00 hodin

Interaktivní workshop s Biorganicou

Krása různorodosti a osobitosti. Pojďte s námi oslavit vaši i naši přirozenost a jedinečnost a seznamte se v rámci interaktivního workshopu s líčením, které nepopírá to, kým jste, ani bezmyšlenkovitě nekopíruje jiné. Projekt BiOrganica dováží do Česka ty nejčistší kosmetické značky na trhu a má ve svém portfoliu i BIO dekorativní kosmetiku Zuii až z daleké Austrálie. Ručně vyráběné produkty stvořené z 95 až 97 % z květin poskytují ženám jedinečnou možnost zkrášlit se pomocí dekorativní kosmetiky, která zároveň pečuje o potřeby pleti. Je jedno, zda toužíte po denním líčení, něžném, nahém či výrazném looku - cíl naší mise zůstává stejný: neskrývat se pod silnými vrstvami make-upu, ale jemně podpořit to, co je na nás krásné.

Sobota večer:

20.00-22.00 hodin

Duševní hygiena s Marcelou Magdalénou Masopustovou

Duševní hygiena jako součást životního stylu. Jak upravit cílevědomě svůj život tak, abychom co nejvíce podpořili duševní pohodu, udrželi si naši psychickou rovnováhu a upevnili své zdraví.

Dýchání je zdánlivě docela prostou činností a zdá se nám divné, proč by mělo mít vliv na naše rozpoložení. Ale veškeré studie tomu věnované, tento fakt dokazují. Dýchání je pro nás podvědomá činnost, doslova životní činnost. A proto začneme-li působit úmyslně na jeho rytmus, stává se v tento okamžik funkcí vědomou. Tímto působíme na svoji mentalitu a výsledek bude naprosto zřetelný. Každý kdo je duševní hygieně a tomuto cvičení věrný dočká se úspěchu, protože jeho myšlenky budou klidné. Stane se pánem své mysli. Je důležité být v rytmu svého vlastního dechu, protože každý jsme stejně tak jedinečný jako dech každého z nás.

Neděle dopoledne:

10.00-12.00 hodin

Meditace s mandalou nebo sdílení a rozloučení

Nechám na vás a na vašem prožitku z předchozích dnů, jestli naše setkání uzavřeme tichým malováním a nebo verbálním sdílením všeho, co jsme se společně naučily.

Pokud si vybereme meditaci s mandalou:

Ten, kdo přichází poprvé na meditace s mandalou většinou řeší otázku: "Co od toho vlastně mám čekat?" Přistupovat k meditaci tímto způsobem je ale jako dýchat a ptát se "co se stane když budu dýchat?" Když dýcháme, děje se to, že žijeme. Každý nádech a výdech nám dává životní sílu. S meditací je to podobné. Nestane se nic dramatického, budeme prostě dýchat. Když to zkusíte, když vytrváte a budete se k meditacím vracet, najdete klid, harmonii a radost. Zjistíte, že klid jde najít v sobě a postupně se naučíte si ho také udržet. Někdo to objeví hned a někomu to může trvat týdny. Jedno však je u meditací společné pro všechny. Vytrvalost a víra.

Pokud si vybereme sdílení, budeme sedět v kruhu a jedna po druhé sdílet prožitky naší transformace.

- Po domluvě možnost individuální konzultace s každou z žen


Místo: Svatá Kateřina 327, 394 64 Počátky / Resort sv. Kateřina

Kdy: 18. - 20.1.2019

Cena: do 31.12.2018 za 8 888,- od 1.1.2019 10 000,-

            -  v ceně je program WM, ubytování v dvoulůžkovém hotelu Gymnasion, snídaně a vstup do wellness

            - možnost zakoupení plné penze Ajurvédské stravy v celkové částce 680,- tzn. v ceně je pátek večeře,                sobota oběd a večeře.


JAK SI REZERVOVAT MÍSTO?

V případě vašeho zájmu pište na email wolfovamar@gmail.com a my vám pošleme pokyn k platbě. Po připsání peněz Vám pošleme potvrzení o rezervaci na vaše jméno.

P.S.: do předmětu napište VÍKEND S WM

Akce se koná při minimálním počtu lidí 8. Maximální velikost skupiny je 20 lidí, abychom vám zajistili individuální péči. 

S láskou tým WM


Skvělé interview s Petrou Rauferovou:

Partneři: