POZNEJ SVÉHO PRŮVODCE

Poznej svého průvodce

Vítejte v sekci Poznej svého průvodce! Zde vám vždy představím průvodce (terapeuta, kouče, léčitele ..), se kterým se chystám uspořádat seminář a umožním vám tak poznat jej ještě dříve, než se s ním setkáte osobně. Formou rozhovoru vám přiblížím její či jeho osobní cestu, práci a způsob myšlení.

Rozhovor na téma léčení s Elenou - videoMým prvním hostem ve Women´s - Talks je léčitelka, terapeutka, koučka, podnikatelka ... Elena Edizer Antonovska. Zde vám ji představím formou rozhovoru a těším se na viděnou v březnu, kdy za námi Elena přijede a budete si ji moci poslechnout naživo, vyzkoušet její terapeutické schopnosti a užít si ženského léčení, formou sdílení.


Elena Antonovska Edizer - profesionální kouč a trenér

Elena Antonovska Edizer je certifikovaná profesionální koučka kanadské Erickson College, a majitelka Ars Lucida - Coaching & Training.

Je také CEFE trenérka, PCM koučka (Process Communication Model), Wing Wave koučka, praktikuje NLP, regresní terapeutka, Reiki Master, ovládá Bachovu terapii, lektorka Pránického léčení atd.

Své odborné zkušenosti získala v různých business prostředích, včetně vládních institucí, pojišťoven, public relations a samostatné práce v oblasti osobního a profesního rozvoje, komunikace a koučování, spirituality a energetického léčení.

Od roku 2007 Elena směřuje svou osobní profesionální kariéru k nezávislé praxi v oblasti osobního růstu a kontinuální transformace jednotlivců i skupin vytvořením vlastního Centra pro osobní rozvoj. Činnosti v Centru se skládají z motivace, inspirace, výzvy, podpory a pomoci v procesu seberealizace, změny a úspěchu na všech úrovních existence.

Mezitím Elena pracovala v Makedonské pobočce jako koordinátor pro firmu ATRIA Group Bělehrad v oblasti firemních a otevřených školení, která zahrnují školení v oblasti komunikace, obchodních a manažerských dovedností, koučování  výsledkově zaměřeného rámce, NLP a nástrojů pro posuzování.

V září 2014 se firma osobního a profesionálního rozvoje Lux Integra Ass, stala místem, kde Elena s mnoha svými spolupracovníky uplatňuje poznatky podporující, motivující, vzdělávací a inspirující formou pro jednotlivce a skupiny na jejich cestě za změnou, osobním vývojem a celistvostí. Jsou zde zahrnuty dovednosti, techniky, metody i obchodní znalosti, které pokrývají všechny aspekty lidské bytosti jako celek (fyzické, emocionální, mentální a duchovní). Znalosti se přenáší skrze individuální sezení, školení a workshopy týkající se osobního a profesního rozvoje.

Tato praxe je nyní získána firmou Ars Lucida - Coaching & Training

SEMINÁŘ - HAPPY WOMAN (tělo, mysl, duše)

Termín: 10. - 12.3.2017

Místo: Atria Group, Faradayova 44, Petrovice, Praha 10, 109 00

Pro každou z nás znamená štěstí něco jiného. Důležité je vědět, co to přesně je. Základem štěstí, zdraví, úspěchů ... je poznání sebe sama. Vědět co chci, proč to chci, kdy to chci, za jakých podmínek a okolností. Co jsem pro to ochotná udělat a obětovat. Skvělou příležitostí k získání odpovědí na tyto otázky  je náš seminář. Formou workshopu vám představíme různé techniky osobního rozvoje a sebe poznání. ( energetické léčení, vyrovnání energií v těle - Reiki, léčení pránou, regrese minulých životů, koučink ... ) ...