O PROJEKTU


LÉČENÍ

Forem léčení je spousta. My se tu zabýváme léčením duše. Pokud je duše zdravá, odráží se to na naší mysli a našem těle. Základem duševního zdraví je vědět, kdo jsem, proč jsem tady, co chci a kam směřuji. Najít ve svém životě rovnováhu a udržet ji. Cílem je předat vám formou seminářů určité znalosti a techniky, ale pak už  bude jen na vás, jestli je úspěšně zařadíte do svého života a tím si svou rovnováhu udržíte. Women´s Talks je místo, kde je bezpečné léčit sdílením a říct si o pomoc. Léčení má mnoho podob, tolik, kolik je lidí na této planetě. Přijďte a objevte tu svou.

 

ŽENSTVÍ

Žijeme v době kdy, se mužské a ženské role velmi rychle proměňují. Je to přirozený vývoj. Může sebou ale přinést určitou zmatenost, rozpolcenost či pocit ztracení. Myslím, že je to velké téma dnešní doby, a proto je důležité  mu věnovat pozornost. Kdo jako žena jsem? Když přesáhnu všechny své role jako je matka, dcera, manželka, milenka ... ? A jak k sobě můžu přitáhnout sebevědomého silného může, pokud nevím kdo jako žena jsem? Co jako žena chci? Jaké jsou mé potřeby? Touhy? Cíle? Ženství je krásné, bohaté a divoké téma. Přijďte ho s námi prozkoumat. Každá žena je unikát, jen si toho musí být vědoma.

MATEŘSTVÍ

Na otázku mateřství se chci podívat z několika úhlů. Budeme otvírat otázky jako: Chci se stát matkou? Pokud ano a jsem nejistá, co je důvodem mé nejistoty? Neplodnost? Jaké mohou být její příčiny? Fyzické, psychické a duševní. Co se s námi v těhotenství děje a jak se v tomto období o sebe a miminko nejlépe starat? Budeme se zabývat otázkou vztahů a výchovných metod. Ale nejpodstatnější pro mě je, abyste se, ať už se rozhodnete jakkoliv, cítily ve svém rozhodnutí dobře a pevně. Mateřství je krásná, ale i náročná disciplína a je dobré se upřímně podívat na všechny její aspekty. Upřímné sdílení pocitů, velmi často přináší úlevu a já doufám, že se v tomto prostoru budete cítit natolik bezpečně, že to pro vás bude možné.

Dospěla jsem k přesvědčení, že každý z nás má svůj vlastní dar, který je stejně jedinečný jako otisk prstu - a že nejlepší cestou k úspěchu je zjistit, co máte rádi a pak najít způsob, jak to nabídnout ostatním ve formě služby , tvrdé práce, a také umožnit energii vesmíru, aby vás vedla.  Oprah Winfrey