POZNEJ SVÉHO PRŮVODCE


Vítejte v sekci Poznej svého průvodce! Zde vám vždy představím průvodce (terapeuta, kouče, léčitele ..), se kterým se chystám uspořádat seminář a umožním vám tak poznat jej ještě dříve, než se s ním setkáte osobně. Formou rozhovoru vám přiblížím její či jeho osobní cestu, práci a způsob myšlení.

Elena Antonovska Edizer Mezinárodně uznávaná profesionální koučka a trenérka

Mým prvním hostem ve Women´s - Talks je léčitelka, terapeutka, koučka, podnikatelka ... Elena Edizer Antonovska. Zde vám ji představím formou rozhovoru a těším se na viděnou v březnu, kdy za námi Elena přijede a budete si ji moci poslechnout naživo, vyzkoušet její terapeutické schopnosti a užít si ženského léčení, formou sdílení.


Štěpánka Hojdová

Rozhovor na téma léčení s Elenou - video

Elena Antonovska Edizer 

Elena Antonovska Edizer je certifikovaná profesionální koučka kanadské Erickson College, a majitelka Ars Lucida - Coaching & Training.

Je také CEFE trenérka, PCM koučka (Process Communication Model), Wing Wave koučka, praktikuje NLP, regresní terapeutka, Reiki Master, ovládá Bachovu terapii, lektorka Pránického léčení atd.

Své odborné zkušenosti získala v různých business prostředích, včetně vládních institucí, pojišťoven, public relations a samostatné práce v oblasti osobního a profesního rozvoje, komunikace a koučování, spirituality a energetického léčení.

Od roku 2007 Elena směřuje svou osobní profesionální kariéru k nezávislé praxi v oblasti osobního růstu a kontinuální transformace jednotlivců i skupin vytvořením vlastního Centra pro osobní rozvoj. Činnosti v Centru se skládají z motivace, inspirace, výzvy, podpory a pomoci v procesu seberealizace, změny a úspěchu na všech úrovních existence.

Mezitím Elena pracovala v Makedonské pobočce jako koordinátor pro firmu ATRIA Group Bělehrad v oblasti firemních a otevřených školení, která zahrnují školení v oblasti komunikace, obchodních a manažerských dovedností, koučování  výsledkově zaměřeného rámce, NLP a nástrojů pro posuzování.

V září 2014 se firma osobního a profesionálního rozvoje Lux Integra Ass, stala místem, kde Elena s mnoha svými spolupracovníky uplatňuje poznatky podporující, motivující, vzdělávací a inspirující formou pro jednotlivce a skupiny na jejich cestě za změnou, osobním vývojem a celistvostí. Jsou zde zahrnuty dovednosti, techniky, metody i obchodní znalosti, které pokrývají všechny aspekty lidské bytosti jako celek (fyzické, emocionální, mentální a duchovní). Znalosti se přenáší skrze individuální sezení, školení a workshopy týkající se osobního a profesního rozvoje.

Tato praxe je nyní získána firmou Ars Lucida - Coaching & Training

SEMINÁŘ JAK BÝT SAMA SEBOU

Termín: 23. - 25 .6. 2017