Moje služby

Výsledkově zaměřený koučink

Cíl koučinku:

  • dosažení cíle

  • pomoc při rozhodování

  • prozkoumání našich rozhodnutí v budoucnosti atd.


Jakou dynamiku má koučink?

Akční, energický a progresivní.


Jak koučink probíhá?

Pomocí otevřených otázek prozkoumáte možnosti dosažení vašeho cíle. To, co jste schopni vidět a procítit, jste schopni i dosáhnout.

Kouč aktivně pokládá otevřené otázky, díky kterým si klient proaktivně hledá odpovědi uvnitř sebe. Zásadou tohoto koučinku je, že kouč nehraje mistra v životě svého klienta. Mistrem je vždy klient. Kouč je v roli citlivého průvodce, který pomocí jednotlivých cvičení a metodik klientovi otevírá mysl a srdce za účelem zklidnění a rozjasnění jeho mysli, znovu napojení mysli se srdcem a vytyčení si jasných akčních kroků na cestě za jeho cílem.

Pokud si přejete pracovat tímto způsobem, předpokládá se, že už svůj cíl (alespoň přibližně) znáte, jen nevíte, jak se k němu dostat. Tyto techniky pomáhají aktivovat šedou kůru mozkovou, která vás jakoby vytáhne nad mraky obklopující mysl, a díky tomu opět vidíte do dálky, a dokážete se propojit se svým cílem. S tímto novým napojením se snesete opět dolů, ale díky nově nabité energii se mraky pomalu rozplynou a vy si vytyčíte jasné akční kroky, které jsou teď neomylně vidět. Strach a nehybnost jsou totiž uloženy v plazím mozku, kam se uchylujete, když si nevíte rady. Kolem plazího mozku je mozek emocionální a ten vidí celý svět černobíle. VY vs. ONI. Pouze aktivace šedé kůry mozkové vám umožní uvidět nejen všechny možnosti a příležitosti, ale také vlastní talenty a jasné cíle.

Sezení může být jak osobně, tak on-line.


Cena koučinku: 2 000,- bez DPH.


Deep koučink (hluboký koučink)

Cíl koučinku

  • propojení se sebou samým

  • prozkoumání témat a jejich pochopení do hloubky

  • zharmonizování všech našich částí

  • vnitřní klid

Jakou dynamiku má koučink?

Pomalejší a klidnější bez závěrečných akčních kroků.


Jak koučink probíhá?

Funguje na podobném principu jako Výsledkově zaměřený koučink v tom smyslu, že aktivujete spící části mozku. Pracujete více s tělem a v něm uložených emocích. Jak už název napovídá, jde se do hloubky. Zkoumáme, co se ukrývá pod tím, co je na povrchu vidět a integrujeme všechny kroky procesu. Prozkoumáte si, jestli to, co si přejete, je opravdu vaše a jestli jste spojeni s realitou.

Objevíte nové úrovně klidu, který se ve vás ukrývá. Promění se vaše vnímání okolí a jeho interakce s ním. Rozjasní se vaše mysl. Tento koučink chce trochu odvahy a odhodlání pro vstup do neznáma.

Sezení může být jak osobně, tak on-line.


Cena koučinku: 2 500,- bez DPH


Konzultace s kartami Oraculum of the essences a esenciálními oleji

Cíl konzultace

Rozpohybování životního příběhu.

Co od konzultace očekávat?

Posuňte vztahy, zdraví, práci a vlastní pohodu k vaší spokojenosti. Pomohu vám rozpohybovat váš životní příběh, přečíst jeho souvislosti a zharmonizovat v něm jednotlivé aspekty, kvůli kterým stojíte na místě. 

Nejdříve si budeme povídat o vašich tématech a v průběhu povídání intuitivně vyberu způsob, jakým budeme pracovat s kartami a oleji. Společně otevřeme všechno, co je potřeba otevřít, abychom váš životní příběh uvedli do pohybu. A to směrem k harmonii a naplnění vašeho plného potenciálu.

Konzultace trvá tři hodiny a probíhá pouze osobně. Domů si odnesete nejen inspiraci a motivaci, ale i esenciální oleje, které podpoří vaše nové paradigma. Vaši novou cestu.

Cena: 3 800,- bez DPH

Cena obsahuje:

  • tři hodiny osobní konzultace

  • aplikaci vybraných olejů

  • vzorky olejů s sebou


Cena: 3 800,- bez DPH