Koučinkový a aromaterapeutický víkend se Štěpánkou Hojdovou a Petrou Rauferovou 

Kdy: 20. - 22. 5. 2022

Kde: Chalupa Podhora, Dobrkov, Luže

Ubytování v šestilůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Maximální počet: 12 osob

Vaše investice: 8 000 Kč (předem na účet) + 900 Kč v hotovosti na místě (strava, plná penze)


Chybí vám informace? Máte dotazy? Kontaktujte nás na info@womens-talks.comPro koho je pobyt určen?

Pro všechny ženy připravené na změnu, které rády objevují prostor uvnitř sebe a rády aplikují to nově nalezené:

 • budeme otevřeně sdílet

 • budeme zkoumat všechna témata, která každá z vás přinese

 • necháme se unášet vlnou vzájemné inspirace

 • otevřeme se světu esenciálních olejů a jejich účinků

 • každá z vás si užije svůj osobní koučink a aromaterapii

V průběhu celého víkendu nás podpoří a do hloubky provedou esenciální oleje, které objeví, a na světlo světa vynesou i to, co hlava neumí.

Koučinkem vás provede Štěpánka Hojdová, která má devítiletou, koučinkovou praxi.

Práci s oleji vám představí Petra Rauferová, která je mistryní nejen v práci s oleji, ale také je mnohaletým průvodcem a tvůrcem vlastních systémů práce s lidmi, jejich sny, touhami, přáními, u nás v ČR i na Slovensku.

Zažij inspirující víkend v kruhu žen!


Co je v ceně:

 • koučink

 • aromaterapie

 • plná penze

 • ubytování od pátku do neděle

 • lektorské práce a program nabitého víkendu

Co není v ceně:

 • doprava účastníků na místo

 • alkoholické nápoje


Co si z víkendu odnesete?

 • inspiraci pro osobní růst

 • uvědomění si svých silných a slabých stránek

 • zamyšlení nad svým posláním a jak ho začít naplňovat

 • objevení vlastních zdrojů

 • podporu a zpětnou vazbu

 • aha momenty


Pořadatelé/lektoři:

PETRA RAUFEROVÁ

mentor, kouč, vizionář

Petra se po studiích na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, následně Pražské psychoterapeutické fakultě UK a po mateřské dovolené věnovala soukromé terapeutické praxi. Později založila vzdělávací centrum Tricentrum Kladno.

Tok událostí vnímala v té době tak, že se věci odehrávají na bázi příčina (minulost), následek (přítomnost). Věnovala se převážně regresním terapiím, vyhledáváním příčin současných jevů a jejich korekcím.

Studijní pobyt na Havaji zcela změnil její vnímání a postupy v terapii, a po návratu do ČR vytvořila účelný systém pro výuku a využití Ho'oponopono v našich podmínkách: "...přestala jsem se při práci zabývat minulostí, hledat a nalézat odpovědi v budoucnosti je účelnější, a navíc i snazší ..."

Před 8 lety vybudovala s přáteli vzdělávací centrum na území mayské rezervace v Mexiku: "...uprostřed džungle věci člověku docházejí přímo do těla a do srdce, hlava to tempo, naštěstí, tak úplně nestíhá ..."

Žije a pracuje v Kladně, kde má rodinu, své vzdělávací centrum a většinu toho, co ji naplňuje. Pracuje také v Bratislavě a část roku žije a pracuje v Mexiku.

Přednáší, příležitostně školí ve firmách, koučuje, plně se věnuje svým aktuálním projektům, kde učí klienty vytvářet si aktivně takovou budoucnost, která je pak bude těšit, bavit a naplňovat.


ŠTĚPÁNKA HOJDOVÁ

kouč, tvůrce, průvodce

Štěpánka se na nástavbě rozhodla nedokončit maturitu a odletěla studovat angličtinu na Nový Zéland. Tento nelogický, intuitivní krok jí díky dobré angličtině umožnil o několik let později v r. 2013 odletět do kanadského Vancouveru a projít tréninkem The Art and Science of Coaching na mateřské škole Erickson Collage.

Pracovala jako obchodní zástupce a marketingový manažer v rodinné firmě a zároveň tři roky bezplatně koučovala klienty a sbírala zkušenosti. Své koučovací vzdělání rozšířila o trénink Deep Coaching (spirituální koučink) u Erickson Collage.

Na mateřské dovolené dokončila vzdělání na škole mezinárodního obchodu a ztráta nenarozeného dítěte, dvojčete syna, ji inspirovala k vytvoření projektu Women´s Talks, který vytváří bezpečný prostor k otevřenosti a sdílení. Zároveň je prostorem, kde vám Štěpánka představuje různé průvodce a terapeuty, a kromě podpory skrze sdílení, tento projekt inspiruje k tomu si říkat o pomoc a svou životní situaci řešit do hloubky.

Profesionálnímu koučinku se plnohodnotně věnuje šest let, a právě teď rozšiřuje svou praxi o práci s esenciálními oleji a dokončuje on-line výcvik psychoterapie v Anglii.

Je maminkou tří dětí a miluje cestování.Storno podmínky

Při stornu pobytu 25 a více dní před nástupem pobytu bude zaplacený pobyt vrácen v plné výši.

Při stornu ubytování 7 a méně dní před nástupem pobytu je zaplacený pobyt nevratný. Je možné za sebe poslat náhradníka.