ROZHOVORY

Women’s Talks s Petrou Rauferovou

Petra je tvůrce a průvodce. Vytvořila systém zvaný Dynamiky který vám nabídne možnost nechat se vést vyšším systémem ... a vy máte možnost se o sobě dozvědět hodně detailů, které když přijmete vám pomůžou splnit si svá přání, poslání a naplnit potenciál. Kouzlo tohoto programu je v jeho naprosté srozumitelnosti (jasně daná pravidla) každému člověku, který je ochoten nechat se vést. Velmi jemné a zároveň silné změny, které se mi v průběhu čtyř dnů tohoto programu udály, mi naznačují, že nic už nebude jako dřív. A já doporučuji každému, koho láká život v radosti a vnitřní stabilitě, ať na tento program zajde. Kontakt: tricentrum@gmail.com 

GALERIEWomen’s Talks s Lénou Brauner

Léna Brauner - umělkyně - Co Lénu přivedlo ke zpívání? Preferuje akci, nebo flow? Je trpělivá? Od čeho je podle Lény důležité se osvobodit? Jak vnímá autenticitu a ve kterých životních momentech má pocit, že svou autenticitu ztrácí? Které životní milníky s námi bude sdílet Léna, se dozvíte z našeho povídání. Užijte si ho!


GALERIEWomen’s Talks s Lenkou Míkovcovou


Autorka dětských knížek, maminka. Dveře do roku 2018 pro WT otevírá moje kamarádka Lenka Míkovcová! Lenka nám představí své dvě knížky pro děti - Slůně Babů a spravedlivé dělení a u ukolébavku Night Night Baby Heart. Co Lenka považuje za své životní milníky? Lenka s námi bude sdílet jeden svůj zásadní životní moment a také to, jak se s ním vypořádala. Co ji přivedlo ke knížce s názvem Respektovat a být respektován? Vše se dozvíte z našeho povídání! Užijte si ho!

GALERIEWomen’s Talks s Adelou Vinczeovou

Adela Vinczeová - moderátorka - Tento rok zakončíme povídáním s Adelou Vinczeovou. Jaký význam má sdílení? V jaké formě je pro nás nejpřínosnější? Co Adela považuje za své životní milníky? Věří v Boha? Vše se dozvíte v našem povídání. Zároveň jsem Adele položila doplňující otázku, kterou s vámi chci sdílet. Otázka: Vím, že nejvyšší hodnotou je pro Vás láska. Přesto bych se Vás chtěla zeptat, jaké jsou další návazné hodnoty, které si myslíte že jste zdědila po svých předcích? Které teď, v tuto chvíli tvoří vaši osobnost a zdají se Vám dominantní? Odpověď: Všetky hodnoty, ktoré v sebe nosím sú hodnotami len vtedy, keď vychádzajú z lásky. Ostatné je ilúzia. A z lásky vychádzajú všetky ostatné ako keby hodnoty rovnako. V láske nepomáha človek z ľútosti, nepracuje na sebe pretože sa porovnáva s inými, nestará sa o svoje zdravie zo strachu a nezáleží mu na rodine preto, že to tak skrátka má byť. Z lásky vychádzajú hodnoty bez vzorcov a sú tam všetky prítomné. Takže sa na to asi nedá odpovedať nejako špeciálnejšie.

GALERIEWomen’s Talks s Markétou Pavleye


Markéta Pavleye je maminka tří dětí, podnikatelka, manželka a krásná a milá žena. Vlastní kuchařský blog kitchenette.cz a kitchenetteshop.cz S Markétou se nám poštěstilo se sejít na kávu už před natáčením. Myslím že je to znát i na našem povídání. Náš rozhovor se hodně točí kolem vztahů, rozchodů, návratů, komunikace ... ale také mi Markéta prozradila jak o sebe při svém plném kalendáři pečuje. Co jí pomáhá to všechno zvládnout? Koukněte na video

GALERIEWomen’s Talks s Emmou Slade - Ani Pema Deki (v angličtině s českými titulky)


Emmy příběh je silný. Pokud bych měla vypsat všechny milníky, které ji přivedli až do přítomného okamžiku, kdy je její profesí naslouchat a pomáhat druhým, neměla bych tu dostatek místa. Proto vám všem vřele doporučuji koupit si její knihu Set Free (5/2018 bude k dostání i v české verzi pod názvem Osvobození u Omegy). Veškerý výtěžek jde na podporu dětí v Bhutánu. Sdílení příběhů je důležitou součástí našeho vývoje a společného soužití. Můžeme se toho od sebe navzájem spoustu naučit. Nehledě na to, že sdílení našich příběhů nás posouvá, nejen k sobě samým, ale i k sobě navzájem, o pořádný kus blíž. Přeji vám krásné poslouchání a klidně se mnou sdílejte, co jste si z tohoto povídání odnesli. Ps: Předem se omlouvám za špatnou synchronizaci. Bohužel jsme se potýkali s problémy s připojením.

Emmas story is strong. If I should list all the milestones that have brought her to the present moment when her profession is listening and helping others, I would not have enough room here. That's why I strongly recommend you to buy her book Set Free. All proceeds go to Emma's charity that supports children in Bhutan. Story sharing is an important part of our development and coexistence. We can learn a lot from each other. Notwithstanding that the sharing of our stories moves us closer, not just to ourselves, but also to each other. I wish you a beautiful listening and share with me what you have taken from this talk. Ps: I apologize in advance for a bad synchronization. Unfortunately we had connection problems.

GALERIE
Women's Talks s Helenou Houdovou - ženská sexualita

Povídání s Helenou (nejen) o ženské sexualitě. Toto téma je velmi delikátní a důležité. Mnoho žen se stále bojí o své sexualitě mluvit. Velmi často i se svými kamarádkami. Často si ženy (nejen ženy) myslí, že to jak sex prožívají (užívají?) je jediný možný způsob. Je důležité si uvědomit že tak jako duchovní cesta má své úrovně a rozměry, tak i sexualita může jít velmi hluboko. Je spousta technik, jak tuto životní radost rozvíjet, využívat k léčení a uplatnit právě i v té naší duchovní cestě. Užijte si povídání. 

GALERIE 


Women's Talks s Veronikou Vieweghovou

Krásné setkání s krásnou ženou. Možná jste si již všimli, že si do WT zvu zajímavé, otevřené lidi s příběhem. Většinou otevřené ke sdílení a určitě pro mne něčím přitažlivé. I proto věřím, má můj projekt celkem úspěch. Řídím se intuicí, zvu lidi kteří mne zajímají a ptám se na věci, které jsou nejen hluboké, ale jejich sdílení léčivé. Mou kamarádkou se velmi rychle stala Veronika. A nebyl to vůbec složitý proces! Otevřená, energická žena plná nadšení v tvoření svého snu a projektu škola pro mně. Domácí vzdělávání mne zajímá a pokud zajímá i vás, užijte si rozhovor, případně kontaktujte Veroniku na jejím fcb. profilu. Mimo to jsme probrali jak vnímá Veronika silnou ženu, ženství jako takové a sílu terapie, v momentech kdy se cítíme ztracené a pomoc příjde v hod. Já si povídání s Veronikou užila a věřím, že udělá radost i vám.

GALERIE 

Ukázka II. části povídání s Helenou Houdovou - ženská sexualitaWomen’s Talks s Helenou Houdovou

Drazí přátelé, s radostí vám představuji povídání s Helčou. Probrali jsme božské ženství, sílu sesterství, lásku a její význam, duchovní cestu lidské existence. Dotkli jsme se způsobů jak se zbavovat strachu a jiných limitujících emocí, které nás můžou stahovat do nižších stupňů vědomí a jakým způsobem se dostat zpět, do těch vyšších. Přeji vám, abyste si rozhovor užili, tak jako my. Tentokrát bych vás chtěla poprosit o sdílení momentů, které vás v rozhovoru zaujali nejvíc. Která, slova, myšlenka či energie ve vás zanechala nejintenzivnější pocit, či dokonce vybudila AHA moment? Můžete psát do komentářů na instagramu, facebooku či na můj e-mail info@womens-talks.com. Budu sledovat komentáře a těším se na vaše sdílení! S láskou Štěpánka

GALERIE


Women's Talks s Tamarou a Tomášem Klusových

Nebudu lhát! Byla jsem nervózní! Několik probdělých nocí s nemocným synem za sebou, rozhovor ve třech, který jsem nikdy nevedla přede mnou. Ale nejen to, rozhodla jsem se do rozhovoru vložit krátké koučinkové cvičení a věřila, že to dobře dopadne. A taky že dopadlo! Opět jsem si ověřila podstatu důvodu, proč tento projekt dělám a to setkávat se s lidmi, kteří se nebojí sdílet a otevřeně si povídat o tak soukromích věcech jako je jejich osobní a duchovní rozvoj. Lidé, kteří žijí svou pravdu a kteří jsou určitým způsobem vzory pro ostatní. Nejen svou laskavostí, otevřeností, sdílností, spontánností a energií, ale hlavně svou autenticitou. Protože tu já považuji za zásadní na cestě k sobě. Setkání s Tamarou a Tomášem bylo krásné a intenzivní. Věřím, že si ho užijete s námi. Hodně lásky všem lidem!!!

GALERIE


Women’s Talks s Marcelou Magdalénou Masopustovou

Tento rozhovor je moje srdcovka! I přesto že se téměř nekonal, Marcelka má plný pracovní kalendář, se nakonec vše poskládalo a natočili jsme ho u mě doma. Marcelka je moje terapeutka a její Marma masáže jsou prostě boží! Marcelka je člověk, který nejen že našel své dary, ale také vhodnou formu jak je co nejlépe sdílet s ostatními. Vážím si její odvahy a otevřenosti se kterou přišla a o svou cestu se s námi podělila. Užijte si tento rozhovor tak jako já! Jo a pokud byste si chtěli Marcelky terapii vyzkoušet, neváhejte a pište, volejte : 608 929 101 

Ps: malý asistent v galerii je můj syn Nikola

GALERIE


Women’s Talks s Ivou Kubelkovou

Prvním veřejně známým hostem ve WT byla Iva Kubelková. Já osobně jsem si rozhovor, po opadnutí první trémy :-), užila a dost se toho naučila. A o tom, myslím si, sdílení a setkávání je. Vždy si něco předáme a vždy, pokud jsme pozorní, si něco hodnotného odneseme. Věřím, že i vy si povídání užijete.

Povídání s Ivou - DÍL 1.

Povídání s Ivou - DÍL 2.

GALERIE


Rozhovor s mladou a talentovanou 

Emmou Smetanou

Prozatím se můžete podívat na fotogalerii: